Канапе „Авангард“

Пропонуємо вам рецепт вишуканих і оригінальних канапе зі сливами, які можна приготувати вдома із простих продуктів. Їх можна готувати навіть із дітьми, тому що вони прості, легкі, не вимагають особливих вмінь в приготуванні. Канапе складаються із соковитих, ароматних слив, ніжної шинки, смачної сирної намазки. Шинка чудово поєднується із кислувато-пряною сливою. Спробуйте їх, вони вам обов’язково сподобаються.

канапе вишукані

Для канапе вам будуть потрібні такі складники:

Сливи – 2 штуки

Шинка – 2 шматочки

Сирна маса – 100 грамів

Хліб житньо-пшеничний – 2 кусочки.

канапе смачні

Корисні властивості інгредієнтів. Слива – соковита та смачна на смак, багата на вітаміни. Вона застосовується в кулінарії для приготування салатів, супів, десертів, чудово поєднується з різними видами м’яса, вона відтіняє їх смаки, із неї виготовляють дороге витримане вино. Мало хто знає, що слива корисна для тих, хто часто працює за комп’ютером, вона відновлює та нормалізує зір. Стиглі плоди сприяють підвищенню імунітету, вона чудовий сечогінний засіб, лікарі рекомендують її вживати при анемії, добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, позитивно впливає на водний баланс в організмі. Шинку в гастрономії вважають делікатесом. Вона буває різна все залежить від способу її приготування: сирокопчена, в’ялена, варено копчена, сиров’ялена. Шинку не заведено вважати низькокалорійним продуктом, бо у ній міститься велика кількість натрію, а надмірне його вживання може шкідливо позначитися на організмі: гіпертонія, проблеми зі шлунком, запалення суглобів. Але щоб цього уникнути шинку можна вимочити перед приготуванням у теплій воді. Сирна маса практично не відрізняється від простого сиру, тому що її не обробляють термічно. У ній міститься багато вітамінів, які позитивно впливають на організм: підвищують настрій, маса сирна організм насичує жирами та білками, завдяки цьому тримає в нормі роботу кишківника, вмістом кальцію допомагає формувати кістки, роблячи їх міцнішими й витривалішими.

Етапи приготування канапе:

1. Спочатку візьміть сливу, промийте її під протічною водою, розділіть на дві частини, видаліть кісточку, а кожну половинку наріжте тонкими шматочками, але при тому не дорізайте їх до кінця, щоб половинка сливи трималася купи, і буде гарно виглядати на канапці.

канапе легкі

2. Шинку наріжте тонкими шматками.

канапе поживні

3. А тепер візьміть хліб і змастіть його сирною масою.

канапе ніжні На сирну масу покладіть шматочок шинки,

канапе оригінальні

на шинку гарно викладіть порізану сливу. Канапе готові. Смакуйте!

канапе готові

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert