„Присмак моря“

Закуски є невід’ємною частиною будь-якого застілля. Кількість видів їх дуже велика, і одношарові, і багатошарові, з різними видами та кількістю складників, а головне вони не складні у приготуванні. Пропонуємо вам приготувати закуску, в складі якої є незвичний інгредієнт – креветка.

закуска оригінальна

Вам будуть потрібні такі продукти:

Креветки варено-морожені – 6 штук

Білий хліб – 3 шматочки

Огірок – 1 штука

Кріп – 3 стебла

Сиркова маса солона – 100 грамів.

закуска рецепт

Корисні властивості інгредієнтів. Креветки – це продукт в, якому міститься багато білка, йоду, також багаті на жиророзчинні вітаміни К, А, Е, Д, вони містять кальцій необхідний для роботи щитоподібної залози, імунної системи, нирок. Цинк, який знаходиться в креветках добре впливає на гормони, шкіру, ріст нігтів. Свіжий огірок – це низькокалорійний продукт, який приносить багато користі нашому організму. Він складається з великої кількості води, в ньому присутні такі вітаміни як: Е, РР, вітаміни групи В. Часте вживання цього овоча сприятливо впливає на роботу нирок та серцево судинної системи, в них міститься клітковина яка допомагає очистити кишківник від шкідливого холестерину, нормалізує артеріальний тиск, він сприяє засвоєнню білків і жирів. Сиркова маса – її користь така сама як і користь свіжого сиру, хімічний склад маси добре впливає на стан здоров’я людини, адже в ньому міститься повноцінний молочний білок, який легко засвоюється організмом, крім цього є ще в ньому калій, магній, цинк, кальцій, фосфор, марганець та інші.

Етапи приготування

1. Спочатку приготуємо креветки. Варено-морожені креветки не потребують особливого приготування, їх лише варто розморозити, обдати кип’яченою водою, щоб позбутися залишків глазурі, і все, вони готові для використання. При купівлі креветок слід звернути увагу на кількість льоду (має бути невелика кількість), самі морепродукти бути мають без темних плям, та жовтих плям на животі, а ще термін придатності не забудьте глянути.

закуска соковита

2. Візьміть свіжий огірок, ретельно промийте під протічною водою, наріжте його вздовж на тоненькі скибочки.

закуска смачна

3. Тепер беремо шматочки хліба і круглу формочку для нарізання канапе, якщо немає формочки, не біда, візьміть звичайну склянку із тонкого скла, наріжте кружечки із хліба, їх має вийти шість штук.

закуска корисна

4. Кріп промийте під протічною водою, дайте воді стекти.

закуска свіжа

5. Беріть готові кружечки хліба, будем формувати закуску. На скибочку огірка посередині покладіть трохи сиркової маси,

закуска пікантна

зверху готову креветку, згорніть огірок рулетиком, зафіксуйте шпажкою для канапе, прикрасьте гілочкою кропу. Все, смачна, вишукана, апетитна, незвична закуска готова. Смачного!

закуска вишукана

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert