Закуска „Токіо“

От де справді може розгулятися ваша фантазія – так це закуски, канапе! Вони можуть мати будь-який вигляд, поєднуватись із найрізноманітнішими інгредієнтами та бути різної цінової категорії, при цьому не втрачаючи свою ефектність та смакову привабливість. Яскрава закуска «Токіо» не спустошить ваш гаманець, але однозначно зможе прикрасити ваш стіл та задовольнити всіх гостей. Цей смаколик складається зі свіжого огірочка, соковитих помідорок, синьої цибулі, плавленого сиру та хрусткого крекера. Нічого складного, але результат перевищить ваші сподівання! 

закуска рецепт
Давайте ретельніше оглянемо, скільки чого потрібно: 
– огірок середнього розміру ( 1 штука)
– помідори подовгасті ( 2 штуки)
–  синя цибуля невеликого розміру ( 1 штука)
– сир плавлений для тостів ( 5 штук) 
– крекер солений ( 14 печив)

закуска інгредієнти

Час, який ви витратите – всього 7-10 хвилин 
З даної кількості продуктів ви отримаєте 7 міні-закусок. 

А тепер сам процес, поїхали!

Крок 1.

Спочатку промийте хрумкий огірочок під водою, позбавляючи його від пилу та дрібного бруду. Далі відріжте маленький хвостик та помістіть на дошку для нарізання. Гострим ножем поріжте овоч на досить тонкі кільця. Слідкуйте за тим, щоб огірок не мав гіркоти. Визначити це візуально допоможуть маленькі пухирці на поверхні шкірки: чим їх більше, тим вища вірогідність натрапити на гіркоту.

поживна закуска

Крок 2.

Далі візьміться за помідорки. Їх також потрібно ретельно промити під струменем води. Після цього помістіть їх на дошку та поріжте добре підгостреним ножем на кільця тоншого діаметру. Щоб форма плодів була ідеально та не розтікалась, важливо обирати пружні та свіжі помідорки, а також надавати перевагу саме подовгастим сортам овоча! Це дуже важливо саме для закуски, адже інгредієнти не змішуються між собою, як в салаті, а накладаються один на одного, тому варто ретельно відібрати якісні продукти та дотримуватись наших рекомендацій!

ситна закуска

Крок 3.

Наступною буде синя цибуля. Спочатку її  потрібно очистити від лушпиння, а потім сполоснути під водою. Після цього поріжте пікантний овоч на тонкі кільця. Завдяки тому, що гострота такої цибулі не зовсім „агресивна“, ви надаєте тільки трішки пікантних відчуттів!

проста закуска

Крок 3.

Розпакуйте плавлений сирок та помістіть на окрему тарілку. Старайтесь обрати справді якісний варіант, який матиме приємний молочний присмак.

яскрава закуска

Крок 4.

Потрібну кількість крекера відкладіть на окрему тарілку. 

апетитна закуска

Крок 5.

У фінальному етапі будемо формувати наші міні-закуски. Спочатку візьміть красиву тарілку для подачі. Потім розкладіть на ній 7 канапе. Зверху на кожен покладіть частинки плавленого сиру, потім знову викладіть зверху по крекеру. Слідом за крекером будуть кільця огірка, після них цибулі та помідорки. Додатково скрутіть шматки сиру в трубочку та викладіть поверх всього. За бажанням прикрасьте закуску петрушкою. Дуже проста та апетитна закуска готова, смачного!

закуска пригоутвання

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert